Nevşehir Merkez Dörtkol Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 4 sa önce
Dörtkol Eczanesi logo
Dörtkol Eczanesi logo

Dörtkol Eczanesi

0
(0)

Nevşehir Merkez Dörtkol Eczanesi. Nöbetçi Dörtkol Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Dörtkol Eczanesi Nevşehir ili Merkez İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Dörtkol Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Dörtkol Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Dörtkol Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Dörtkol Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Dörtkol Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

24 Haziran 2022 Cuma Nevşehir Merkez Nöbetçi Dörtkol Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Dörtkol Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Dörtkol Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Dörtkol Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Dörtkol Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dörtkol Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Dörtkol Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Dörtkol Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Dörtkol Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Nevşehir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Nevşehir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Parlak Eczanesi

Nevşehir Gülşehir Parlak Eczanesi. Nöbetçi Parlak Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Sarıaslan Eczanesi

Nevşehir Kozaklı Sarıaslan Eczanesi. Nöbetçi Sarıaslan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Halıloglu Eczanesi

Nevşehir Derinkuyu Halıloglu Eczanesi. Nöbetçi Halıloglu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Gülşad Eczanesi

Nevşehir Merkez Gülşad Eczanesi. Nöbetçi Gülşad Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.