Nevşehir Derinkuyu Feralan Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 8 sa önce
Feralan Eczanesi logo
Feralan Eczanesi logo

Feralan Eczanesi

0
(0)

Nevşehir Derinkuyu Feralan Eczanesi. Nöbetçi Feralan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Feralan Eczanesi Nevşehir ili Derinkuyu İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Feralan Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Feralan Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Feralan Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Feralan Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Feralan Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

29 Eylül 2022 Perşembe Nevşehir Derinkuyu Nöbetçi Feralan Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Feralan Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Feralan Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Feralan Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Feralan Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Feralan Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Feralan Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Feralan Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Feralan Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.