Nevşehir Merkez Akün Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 1 gün önce
Akün Eczanesi logo
Akün Eczanesi logo

Akün Eczanesi

0
(0)

Nevşehir Merkez Akün Eczanesi. Nöbetçi Akün Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Akün Eczanesi Nevşehir ili Merkez İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Akün Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Akün Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Akün Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Akün Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Akün Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

23 Haziran 2022 Perşembe Nevşehir Merkez Nöbetçi Akün Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Akün Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Akün Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Akün Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Akün Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Akün Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Akün Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Akün Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Akün Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Nevşehir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Nevşehir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Gülşad Eczanesi

Nevşehir Merkez Gülşad Eczanesi. Nöbetçi Gülşad Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Bagdatlı Eczanesi

Nevşehir Avanos Bagdatlı Eczanesi. Nöbetçi Bagdatlı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Sarıaslan Eczanesi

Nevşehir Kozaklı Sarıaslan Eczanesi. Nöbetçi Sarıaslan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Atan Eczanesi

Nevşehir Ürgüp Atan Eczanesi. Nöbetçi Atan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.