Sarıaslan Eczanesi logo
Sarıaslan Eczanesi logo

Sarıaslan Eczanesi

(0)
Sarıaslan Eczanesi Nevşehir ili Kozaklı ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Sarıaslan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Sarıaslan Eczanesi Nevşehir ili Kozaklı İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Sarıaslan Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Sarıaslan Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Sarıaslan Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sarıaslan Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Sarıaslan Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

24 Ekim 2021 Pazar Nevşehir Kozaklı Nöbetçi Sarıaslan Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Sarıaslan Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Sarıaslan Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Sarıaslan Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Sarıaslan Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Sarıaslan Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Sarıaslan Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Sarıaslan Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Sarıaslan Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Nevşehir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Nevşehir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Huzur Eczanesi

Huzur Eczanesi Nevşehir ili Gülşehir ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Huzur Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nazar Eczanesi

Nazar Eczanesi Nevşehir ili Derinkuyu ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Nazar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Özkan Eczanesi

Özkan Eczanesi Nevşehir ili Ürgüp ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Özkan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Çaglar Eczanesi

Çaglar Eczanesi Nevşehir ili Kozaklı ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Çaglar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.